
2 464 ₴
КРІСТIНА Дзеркало LUS/100 БРВ (ВМК) — Опис
Дзеркало LUS/100 КРІСТІНА БРВ (ВМК) настінне – елемент модульної системи Kristina BRW від фабрики ВМК-Україна. Виготовляється із ДСП у білому кольорі.
Розміри: шир./вис./гл. – 105/77/2 см.
Меблі Крiстiна характеризуються геометрично правильними формами з оригінальним фрезеруванням на фасадах та мініатюрними ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 1050 мм |