









37 366 ₴
Стіл TML-815 — велика солідна модель, яка не тільки слугуватиме вам обіднім столом, а й допоможе прийняти гостей, родичів або провести збори в офісі у вишуканій атмосфері.
Розсувний механізм дає змогу в разі потреби розширити стільницю на 40 см. У складеному вигляді стіл призначений для комфортного розміщення 6-8 осіб, у повністю розкладеному вигляді — для 8-10 персон. Форма столу — прямокутна.
Дизайн столу створений у сучасному стилі, що дасть змогу гармонійно вписати його в інтер'єр різних стилів і напрямів. Підходить як обідньої для кухні або вітальні, тераси або веранди, а також може використовуватися як конференц-стіл у мітинг-румах офісів, у ресторанах та інших закладах.
Стільниця й додаткові вставки зроблені з керамічної плитки, що імітує рисунок білого мармуру з прожилками. Керамічна стільниця має глянсову поверхню. Однією з основних переваг є підвищена стійкість до подряпин і стирання.
Матеріал основи: фарбований метал
Стільниця:
Ніжки:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 890.5 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал, МДФ |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |