









39 858 ₴
Стіл обідній TML-820 Vetro уособлює гармонію функціоналу, дизайну та стилю. Цей незамінний меблевий аксесуар просто незамінний у будь-якій сучасній їдальні, вітальні чи кухні.
Такий красень заслуговує на те, щоб перебувати в центрі уваги і з гідністю виконувати свою основну роль. Його стільниця зі склокераміки, що імітує структуру дерева, не тільки естетична, а й дуже практична: їй не страшні ні волога, ні подряпини, ні деформація.
Матеріал основи: фарбований метал
Стільниця:
Ніжки:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Ширина столу | 950 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал, МДФ |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |