









37 587 ₴
Стіл трансформер має стільницю з італійської кераміки, легко розкладається. Розмір столу в такому випадку збільшується до 2000 мм. Рухом однієї руки Ви можете регулювати ширину столика як Вам зручно. Стільниця кріпиться на металевий надійний каркас. Висока якість цього столу порадує навіть найвибагливіших покупців.
Характеристики:
Стільниця:
Ніжки:
Колір:
Вид:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Капучино |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 89.5 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь, МДФ |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |