








22 471 ₴
Стильний та лаконічний обідній стіл Vetro Mebel ТМL-860-1 білий мармур. Прямокутна стільниця із закругленими кутами виготовлена з комбінації матового МДФ та китайської кераміки з ефектом мармуру, а вставка з матового МДФ. Стільниця обладнана розкладним механізмом книжка-автомат, який дозволяє за потреби збільшити довжину стільниці на 40 см, завдяки чому за столом розмістяться до 6 осіб. Підстілля - на основі з матової нержавіючої сталі розміщена ніжка U-подібної форми з матового МДФ, подібна форма надає столу вишуканого вигляду та підкреслює його індивідуальність.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь, МДФ |
| Стільниця | МДФ ламінований, Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |