









27 402 ₴
Стіл TML-866 - обідній стіл з автоматичним механізмом, який дозволяє при необхідності розширити стільницю на 40 см. У складеному вигляді стіл розрахований для комфортного розміщення 4 осіб, повністю розкладеному вигляді - для 6-8 персон. Форма столу – прямокутна.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь, МДФ |
| Стільниця | МДФ ламінований, Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |