

5 168 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Зручні компактні приліжкові приставні тумби Луна (Luna) виготовлені з ламінованого ДСП з високоглянцевим лаковим покриттям УФ лаком з двома висувними ящиками від виробника МіроМарк
Приліжкові тумби Луна - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Це потрібна, корисна річ в домі. Великим плюсом є те, що тумба не займе багато місця. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю. Є два містких висувних ящика, які ідеально підійдуть для зберігання потрібних Вам речей.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Ширина: 50 см
Висота: 95 см
Глибина: 39.5 см
Основний колір:
лава/дуб крафт
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 2
Наявність ніжок: так
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 95 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |