
4 957 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Сучасний письмовий стіл Луна (Luna) з висувним ящиком та дверцятами з ДСП в стилі модерн від виробника МіроМарк
Письмовий стіл Луна - це компакна, унікальна та вишукана модель. Є висувний ящик та полиця з дверцятами, в якій можна розмістити усі потрібні робочі речі. Письмовий стіл Асті безперечно доповнить інтер’єр дитячої спальні, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Ширина: 120 см
Висота: 76.8 см
Глибина: 60 см
Форма: пряма
Колір фасаду: мат лава
Колір корпусу: дуб краф
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 1
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тумба в комплекті | Немає |