
20 921 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Компактна та зручна гардеробна шафа Луна виготовлена з ЛДСП 18 мм з місткими полицями та ящиками від виробника МироМарк.
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Луна» від фабрики МироМарк у кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не лише приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітуру, а й його високу якість та відмінну ціну.
Шафа Луна – це компактна, унікальна та вишукана модель. Ця шафа надає безліч варіантів зберігання речей. Є ящики, в які можна помістити не лише одяг, а й інші потрібні речі. Ця шафа, безумовно, доповнить інтер'єр Вашої спальні, і протягом довгих років зберігатиметься своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться в будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Внутрішнє наповнення: 8 полиць, штанга
Колір: мат лава/дуб крафт
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Шафа є одним із найважливіших предметів меблів у будинку. Це в ній ми зберігаємо одяг і всі інші предмети, які ми хочемо приховати, щоб підтримувати порядок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 8 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2132 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Ширина шафи | 2742 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |