

5 829 ₴
Неймовірно розкішний спальний гарнітур від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Комод Лука - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Великим плюсом є те, що комод не займе багато місця. Цей практичний предмет меблів точно вигідно заощадить вільне місце приміщення, додасть розкоші та респектабельності. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Також, Вас порадує місткість: можна зберігати як одяг, так і будь-які інші речі. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Основний колір:
білий глянець
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 2, дверей: 2.
Наявність полиць: є
Наявність ніжок: так
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий глянець |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 88 см |
| Глибина комода | 44 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | шпонована ДСП |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |