






53 143 ₴
Стіл TML-897 - обідній стіл із бічним механізмом, який дозволяє при необхідності розширити стільницю на 80 см. Форма столу - прямокутна.
Стільниця вкрита керамікою, стійкою до подряпин. Каркас із металу, пофарбованого в чорний колір.
Дизайн столу виконаний у сучасному стилі, дозволить гармонійно вписати його в інтер'єр різних стилів та напрямків. Підходить як обідній для кухні або вітальні, тераси або веранди, а також може використовуватися як конференц-стіл в офісах, ресторанах та інших закладах.
Стільниця:
Матеріал основи:
Колір:
Механізм:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка, скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |