






39 466 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РАМОНА ДУБ КРАФТ/МАТ ЛАВА МИРО-МАРК
Ця колекція вирізняється більш масивною конструкцією ліжка з вбудованими ящиками і цікавими фасадами шаф. А також своїми ексклюзивними відтінками: дуб крафт — матова основа і «земля» — глянцевий, насичений колір фасадів і вставок. Матове покриття якісне і не змінюється протягом довготривалої експлуатації, а також є легким в догляді. Ліжко комплектується висувними шухлядами; заокругленими кутиками та м’якою спинкою. Додатковою опцією до шаф-купе є карниз з LED підсвіткою (з пультом управління).
До складу спальні входять наступні елементи:
Корпус: Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад: Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 18 мм.
Фурнітура: Алюмінієва сатинова профільна ручка; Пластмасова ніжка, покрита сатином у колір ручки; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності; Розсувний механізм шаф-купе hettich. Можлива доукомплектація опцією плавного закриття; Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 60 см |
| Ширина дзеркала | 90 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 80 см |
| Глибина комода | 46 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Ширина тумби | 49 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 213 см |
| Глибина шафи | 58 см |
| Ширина шафи | 185 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця, см | 160x200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт, мат лава |