
2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РАМОНА ДУБ КРАФТ/МАТ ЛАВА МИРО-МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Рамона» від фабрики МіроМарк у кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не лише приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітуру, а й його високу якість та відмінну ціну.
Дзеркало – це дуже потрібний атрибут будь-якого будинку чи квартири. Такий виріб є чудовою прикрасою майже для кожного приміщення. Головна особливість – отримання чіткого відображення та ідеально рівна поверхня. Воно чудово доповнить дизайн інтер'єру, візуально розширить кімнату і зробить її світлішою. Це якість, стиль та зручність. Дизайн приваблює елегантністю та лаконічністю. Основною ідеєю є створення сучасного інтер'єру. Цей виріб не залишить вас поза увагою, приверне ваших гостей, покупців, відвідувачів та стане родзинкою вашого інтер'єру.
Доступні такі розміри:
Розміри дзеркала з рамою:
ширина: 100 см
висота: 80 см
глибина: 2.2 см
Розміри дзеркала з рамою:
ширина: 90 см
висота: 60 см
глибина: 2.2 см
Тип : настінний
Основний колір:
дуб крафт/мат лава
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1000 мм |