
12 191 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РАМОНА ДУБ КРАФТ/МАТ ЛАВА МИРО-МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур Рамона від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа Рамона- це компактна, унікальна та вишукана модель. Ця шафа надає безліч варіантів зберігання речей. Є полиці, в які можна помістити не тільки одяг, а й інші потрібні Вам речі. Ця шафа безперечно доповнить інтер’єр Вашої спальні, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Колір: білий глянець
Наявність висувних ящиків: ні
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Доступно до замовлення в таких розмірах:
Габаритні розміри (3дв):
Габаритні розміри (4 дв.):
Габаритні розміри (6 дв.):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 213 мм |
| Глибина шафи | 585 мм |
| Ширина шафи | 139 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 4 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Для дому |