

5 912 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ БЕЛЛА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Неймовірно розкішний гарнітур «Bella» від фабрики Миро-Марк не залишить байдужими тих, хто мріє про витончений та шикарний передпокій. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Щоб не допустити безладу, нам знадобляться меблі, в які можна скласти все необхідне, і такими меблями є комод в передпокій. Дані меблі з'явилися ще кілька століть назад, і дійшла до нашого часу ні краплі не втративши своєї актуальності.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Основний колір:
білий глянець
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 1
Кількість дверцят: 2
Наявність полиць: ні
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 97 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма виробу | Прямокутна |