

11 738,05 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ АСТІ ДЖУНІОР МИРО-МАРК
Якісне Полуторне ліжко Асті в диту кімнату виготовлене з ДСП із узголів'ям у стилі модерн від виробника МироМарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Асті» від фабрики МироМарк у кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не лише приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітуру, а й його високу якість та відмінну ціну.
Тільки ліжко Асті зможе подарувати Вам міцний здоровий сон завдяки своїй якості, а також підвищити комфорт до максимуму. Під час відпочинку на цьому ліжку все навантаження на хребет розподілятиметься рівномірно, завдяки чому можна уникнути багатьох захворювань, пов'язаних зі спиною. Матеріал здатний витримувати великі щоденні навантаження без шкоди для зовнішнього вигляду та експлуатаційних властивостей.
Ліжко Асті гарантує вам комфорт, затишок, тепло та здоровий сон у вашому будинку.
Особливі характеристики:
Детальна характеристика:
Розмір спального місця:
Наявність шухляд та полиць: Так
Габаритні розміри:
Підйомний механізм: ні
Колір корпусу: дуб крафт
Матеріал корпусу: ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | комод-ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 91 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дитячого ліжка | 207 |
| Довжина дитячого ліжка | 148 |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Загальна висота дитячого ліжка | 91 |
| Стать | Унісекс |