

1 624 ₴
Стіл туалетний Еко 1 з відкидним дзеркалом та шухлядою 80x50 см урізноманітнить дизайн будь-якої спальної кімнати, роблячи її більш затишною, вишуканою, надаючи їй додаткову зручності і комфорту. Столик дуже функціональний всередині під стільницею знаходиться дзеркало, яке піднімається при необхідності, в середині можна вмістити всі необхідні жіночі штучки – косметику, креми, гребінці, шпильки, біжутерію, аксесуари та інші дрібниці.
Загальні габарити:
Розміщення: підлогове
Колір стільниці: Німфея Альба
Колір фасаду: Німфея Альба
Колір корпусу: Німфея Альба
Форма: пряма
Наявність дзеркала: є
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 120 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 70 см |
| Глибина столика | 50 см |
| Довжина столика | 80 см |