





6 200 ₴
Стіл-тумба трансформер з додатковою поворотною стільницею Hobana+Jumbo Ш1 - універсальні меблі, що легко трансформуються з одного повноцінного письмового робочого столу з тумбою в два. У складеному вигляді стіл-трансформер Homana+Jumbo Ш1 є письмовим столом з висувною тумбою. Його стільниця на металевій опорі може обертатися на 360 градусів. У разі необхідності досить потягнути та висунути додаткову секцію. За рахунок цього ви отримуєте вже не один багатофункціональний письмовий або ж журнальний стіл, а одразу два! В такому варіанті трансформації ви можете розташувати цю модель як під кутом стільниць в 90 градусів одна до одної, так і повністю в розгорнутому на 180 градусів вигляді. В розкладеному вигляді на обох стільницях достатньо місця, аби виконувати різноманітні завдання навіть удвох: працювати чи навчатися. Тумба цього розкладного стола-трансформера містить дві відкриті полички та одну висувну шухляду, які можна використовувати для зберігання різноманітних речей. Складайте туди книги, журнали, підручники, канцелярське приладдя та інші предмети.
Надійний і легкий механізм трансформації виключає заклинювання при розкладанні столу.
Конструкція столу в розкладеному стані є міцною і стійкою.
Характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Белый + дуб сонома, Білий, Дуб сонома, Венге |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 770 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 770 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 770 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1350 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 500 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |