

6 590 ₴
Дводверна шафа Смузі 05-800 в класичному стилі – традиційний предмет меблів для спальної кімнати, вітальні чи дитячої. Двостулкова модель на чотири двері призначена для зберігання речей і білизни з комплектацією полиць та штанги для вішаків.
Висока містка класична шафа відмінно підійде для зберігання різноманітних предметів одягу та аксесуарів.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 2 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1860 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |