

2 650 ₴
Стілець із натурального дерева з м'якою тканинною оббивкою Буковель з колекції Авангард має класичний дизайн та якісне сучасне виконання. Каркас стільця виконаний із масиву бука. Сидіння та спинка з тканинною оббивкою Ультратекс (Ultratex) MebTex. Висока спинка з фігурним декоративним різьбленням у верхній частині.
Стильний, сучасний класичний обідній стілець Буковель стане чудовим доповненням до інтер'єру вашої вітальні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Каркас: горіх.
Оббивка: бежевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |