

8 560 ₴
Ліжко Соня Мікс Меблі з колекції Уют зроблене з урахуванням ергономічних параметрів, необхідних для здорового сну дитини та виключно з натуральних та безпечних матеріалів. Каркас виготовлений із натурального дерева - масиву сосни.
Захисний борт - дуже зручне і корисне доповнення, яке не дасть дитині впасти з ліжка під час сну. Вдень на ліжку біля планки можна розташувати подушки і перепочити як на дивані. Простота та лаконічність форм ідеально поєднається з елементами сучасних та класичних інтер'єрів. Щоб забезпечити природнє положення хребта під час відпочинку, ліжко оснащене спеціальними ламелями, що забезпечують відмінний ортопедичний ефект.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 80х190 см, 90х200 см
Матеріал: натуральне дерево (масив сосни)
Колір: білий
Комплектується 2-ма шухлядами за окрему плату
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри спального місця | 80 см 190 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, Сосна |
| Ізніжжя ліжка | Сосна, натуральне дерево |
| Каркас ліжка | Сосна, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево, Сосна |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |