







8 546 ₴
Тумба “Модерн” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається унікальною, сучасною, дуже компактною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника. Поличка гартоване скло товщиною 4 мм. Каркас шухляди ламіноване ДСП
Соснові та букові вироби з цих матеріалів протягом довгих років будуть тішити своїм виглядом та технічним станом. Тумба “Модерн” ідеально буде підходити в більшість сучасних інтер’єрів житлових чи офісних приміщень, який бездоганно доповнить, Ваш дизайн.
На вибір надані 8 варіантів кольору та саму тумбу “Модерн” від виробника Арбор Древ можна придбати за доступною недорогою ціною.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арбор Древ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 52 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 39 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал | |
| Порода дерева | Сосна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вільха |