



1 354 ₴
Підвісна приліжкова тумба Кіра з поличкою та висувною шухлядою від українського виробника Світ меблів. Попелястий корпус та фасад виготовлений з лакованого ДСП. Універсальний дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Ця модель ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру.
Технічні характеристики:
Корпус ДСП: Попелястий, лак / Сосна водевіль
Фасади ДСП: Попелястий, лак / Сосна водевіль.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 25 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Ширина тумби | 55 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |