



1 118 ₴
Підвісна приліжкова тумба Тая з висувною шухлядою від Вітчизняного виробника "Світ меблів". Дизайн цієї тумбочки унікальний і універсальний який підійде до любого стилю вашої оселі. Легкість у прибиранні є великим плюсом.
Технічні характеристики:
Корпус ДСП: Сатин / Німфеа Альба, лак.
Фасади ДСП: Сатин / Німфеа Альба, лак.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Виробник | Світ Меблів |
| Колір | Німфея Альба |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 16 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |