

598 ₴
Підвісна приліжкова тумба Яна з полицею та висувною шухлядою від Вітчизняного виробника "Світ меблів". Корпус виготовлений з ламінованого ДСП у кольорі Дуб Гранж, фасад - з ламінованого МДФ в тон корпусу. Стільниця тумби зроблена із ламінованого МДФ і скло.
Дизайн цієї тумбочки унікальний і універсальний який підійде до любого стилю вашої оселі. Легкість у прибиранні є великим плюсом.
Габаритні розміри тумби:
Матеріал виготовлення тумби:
Корпус ДСП: Дуб гранж колоніальний.
Фасади ДСП: Дуб гранж колоніальний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Колір | дуб гранж колоніальний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 24.5 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |