



15 002 ₴
Диван-футон від українського виробника меблів Woody Нью-Йорк з розкладними боковинами - це розкішний і функціональний меблевий виріб, який легко впишеться у вітальню, спальню, їдальню, на дачу або в будь-яку іншу кімнату. Диван виготовлений із масиву дерева ясен. Оббивка з тканини поліестер різних кольорів. Наповнювач із синтепуху.
Диван можна використовувати як гостьове односпальне ліжко.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woody |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | кушетка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір матраца | Бежевий |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Коліщата | Ні |
| Функція релакс | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 83 см |
| Висота ніжок | 24 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 24 см |
| Висота спального місця | 43 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Опори | дерево |
| Підстава спального місця | натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 80 |
| Довжина дивану | 203 м |
| Колір каркаса | Натуральний |
| Механізм трансформації спального місця | Канапа |
| Обивний матеріал | Текстиль |
| Спальне місце | синтепух |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепух |
| Подушка спинки | синтепух |