


1 597 ₴
Журнальний столик Феліо Сокме - це стильний дизайнерський столик для вітальні, за яким комфортно випити чашечку кави чи покласти речі. Особливістю столика є його оригінальна конструкція - прямокутна стільниця в кольорі дуб артизан на асиметричних "антрацитових" опорах. Столик виготовлено у стилі лофт з якісної ламінованої ДСП та додатково оснащено полицею, де зручно розмістити ТВ-пульт, книгу чи журнал. Торцеві поверхні всіх внутрішніх і зовнішніх елементів облицьовані крайкою ABS завтовшки 0,5/2 мм, надаючи меблям завершеного красивого та доглянутого вигляду.
Журнальний столик Феліо від Сокме стане справжньою родзинкою Вашої вітальні, що надасть простору індивідуального дизайнерського стилю.
Матеріал виготовлення:
Колір: дуб артизан/антрацит
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | 2 опори |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |