


1 507 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АГАТА GERBOR ГОРІХ ВЕРОНА
Вішак настінний WIE70 Агата - елемент модульної системи Агата від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний полицею для головних уборів та п'ятьма гачками.
Меблі Агата Gerbor – сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдинг для передпокою. Вона представлена у двох кольорових рішеннях: горіх верона та ясен сніжний. Елементи колекції характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, що підкреслюються подовженими плоскими пластиковими ручками. Основним моментом колекції є оригінальна шафа-купе, яка поєднує в собі місце для зберігання одягу, тумбу для взуття та вішалку з полицею та гачками. Модульність меблів Агата Gerbor дозволяє створювати практичні набори як для великих передпокоїв, так і приміщень з невеликою площею.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх верона |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |