



1 519,98 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АГАТА GERBOR ГОРІХ ВЕРОНА
Тумба для взуття KOM1D Агата Gerbor однодверна з нішею та відкидними дверима – елемент модульної системи Агата від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Використовуються петлі SLIDE-ON HETTICH.
Меблі Агата Gerbor – сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдинг для передпокою. Вона представлена у двох кольорових рішеннях: горіх верона та ясен сніжний. Елементи колекції характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, що підкреслюються подовженими плоскими пластиковими ручками. Основним моментом колекції є оригінальна шафа-купе, яка поєднує в собі місце для зберігання одягу, тумбу для взуття та вішак з полицею та гачками. Модульність меблів Агата Gerbor дозволяє створювати практичні набори як для великих передпокоїв, так і приміщень з невеликою площею.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх верона |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |