

від 3 634 ₴
Столик журнальний виготовлений з металу - міцний і водночас тонкий та елегантний.
Для тих, хто сміливо відходить від загальноприйнятих еталонів і кліше, прекрасно впишеться в домашню атмосферу.
Припаде до душі тим людям,що привикли мати під рукою улюблену книгу чи журнал.
Розміри підібрані таким чином, щоб оптимізувати простір.
Виріб прекрасно впишеться в різну стилістику.
Габаритні розміри:
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: білий оксамит
Колір ДСП:


Білий оксамит Чорний оксамит

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 470 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 470 |
| Глибина | 500 |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Тип меблів | журнальний столик |
| Ширина | 1100 |