


4 172 ₴
Журнальний столик Тайм міні - стильний і сучасний предмет інтер'єру, стане чудовою прикрасою вашої вітальні. Журнальний стіл Тайм міні фабрики Метал-Дизайн за філіжанкою кави змусить Вас забути про час, огорнувши в повний комфорт. Гармонійне поєднання теплої природи дерева та прохолоди металу створює унікальну атмосферу будинку. Стіл виконаний в стилі Лофт з максимальною лаконічністю і без зайвих деталей і точно вартий вашої уваги.
Габаритні розміри:
Розміри деталей із ДСП:
Опори мають регулювання по висоті - пластикову ніжку з болтом, що актуально при нерівних поверхнях підлоги.
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Світло-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 450 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ДСП |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ярусів (полиць) | 0 |
| Тип меблів | журнальний столик |