


2 260 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ШАНТАЛЬ GERBOR
Дзеркало LUS80 Шанталь Gerbor настінне – елемент модульної системи Шанталь від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм та шліфованого дзеркального скла товщиною 3 мм. Усі торці оброблені якісною кромкою. Навішується на стіну як вертикально, так і горизонтально.
Меблі Шанталь Gerbor – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні, домашнього кабінету, дитячої та передпокою. Представлена у спокійному деревному відтінку дуб сан-ремо світлий. Характеризується вдалим поєднанням простого сучасного дизайну та привабливого екостилю, декором у вигляді горизонтальних заглиблень на фасадах та тонкими світлими пластиковими ручками. Використовуються кулькові напрямні повного висування HAFELE та навісні петлі HETTICH. Практичні модулі меблів Шанталь Gerbor легко комбінуються, дозволяючи облаштувати всі кімнати вашого дому в єдиному стилі.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір: Дуб сан-ремо світлий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1040 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сан-ремо світлий |