


3 620 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ШАНТАЛЬ GERBOR
Тумба для взуття SFB3K Шанталь Gerbor тридверна – елемент модульної системи Шанталь від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм. Задня стінка виконана з ДВП 3 мм кольору дуб сонома. Усі торці оброблені якісною кромкою. За відкидними дверима розташовано по одному відділенню.
Меблі Шанталь Gerbor – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні, домашнього кабінету, дитячої та передпокою. Представлена у спокійному деревному відтінку дуб сан-ремо світлий. Характеризується вдалим поєднанням простого сучасного дизайну та привабливого екостилю, декором у вигляді горизонтальних заглиблень на фасадах та тонкими світлими пластиковими ручками. Використовуються кулькові напрямні повного висування HAFELE та навісні петлі HETTICH. Практичні модулі меблів Шанталь Gerbor легко комбінуються, дозволяючи облаштувати всі кімнати вашого дому в єдиному стилі.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сан-ремо світлий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1240 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |