


1 890 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ШАНТАЛЬ GERBOR
Вішак WIE70 Шанталь Gerbor настінний – елемент модульної системи Шанталь від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм. Усі торці оброблені якісною кромкою. Обладнаний полицею для головних уборів та трьома гачками.
Меблі Шанталь Gerbor – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні, домашнього кабінету, дитячої та передпокою. Представлена у спокійному деревному відтінку дуб сан-ремо світлий. Характеризується вдалим поєднанням простого сучасного дизайну та привабливого екостилю, декором у вигляді горизонтальних заглиблень на фасадах та тонкими світлими пластиковими ручками. Використовуються кулькові напрямні повного висування HAFELE та навісні петлі HETTICH. Практичні модулі меблів Шанталь Gerbor легко комбінуються, дозволяючи облаштувати всі кімнати вашого дому в єдиному стилі.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для дому |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сан-ремо світлий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |