




1 380 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЧОС GERBOR ДУБ ТАХО/ЧОРНИЙ
Вішак WIE55 Чос Gerbor настінний – елемент модульної системи Чос від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний полицею для головних уборів та п'ятьма гачками для одягу.
Меблі Чос Gerbor – ефектна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні та передпокою. Представлена в кольорі: дуб тахо / чорний. Характеризується сучасним дизайном, простими формами, контрастними рамками фасадів, що переходять у ніжки, та стильними точковими пластиковими ручками, які підкреслюють геометричність елементів. Меблі Чос Gerbor дозволяють створити комфортний інтер'єр, не захаращуючи при цьому простір.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для дому |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1480 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |