




1 480 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЧОС GERBOR ДУБ ТАХО/ЧОРНИЙ
Дзеркало LUS62 Чос Gerbor настінне – елемент модульної системи Чос від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється із ламінованої ДСП.
Меблі Чос Gerbor – ефектна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні та передпокою. Представлена в кольорі: дуб тахо / чорний. Характеризується сучасним дизайном, простими формами, контрастними рамками фасадів, що переходять у ніжки, та стильними точковими пластиковими ручками, які підкреслюють геометричність елементів. Меблі Чос Gerbor дозволяють створити комфортний інтер'єр, не захаращуючи при цьому простір.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір: Дуб тахо / Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Товщина | 60 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб тахо / Чорний |