





2 600 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЧОС GERBOR ДУБ ТАХО/ЧОРНИЙ
Тумба для взуття KOM1D Чос Gerbor однодверна з відкидними дверима – елемент модульної системи Чос від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється із ламінованої ДСП. Всередині розташовано просторе відділення. Використовуються петлі SAMET.
Меблі Чос Gerbor – ефектна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні та передпокою. Представлена в кольорі: дуб тахо / чорний. Характеризується сучасним дизайном, простими формами, контрастними рамками фасадів, що переходять у ніжки, та стильними точковими пластиковими ручками, які підкреслюють геометричність елементів. Меблі Чос Gerbor дозволяють створити комфортний інтер'єр, не захаращуючи при цьому простір.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб тахо / Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Ніжки | ДСП, ламінована ДСП, ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |