

8 570 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЧОС GERBOR ДУБ ТАХО/ЧОРНИЙ
Шафа з дзеркалом SZF1D1S Чос Gerbor однодверна з шухлядою – елемент модульної системи Чос від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється із ламінованої ДСП. Двері в процесі складання встановлюються як з лівого, так і з правого боку. Всередині розташовані дві полиці та штанга для вішалок. Використовуються петлі SAMET та роликові напрямні GAMET.
Меблі Чос Gerbor – ефектна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні та передпокою. Представлена в кольорі: дуб тахо / чорний. Характеризується сучасним дизайном, простими формами, контрастними рамками фасадів, що переходять у ніжки, та стильними точковими пластиковими ручками, які підкреслюють геометричність елементів. Меблі Чос Gerbor дозволяють створити комфортний інтер'єр, не захаращуючи при цьому простір.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 2 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1930 мм |
| Глибина шафи | 390 мм |
| Ширина шафи | 620 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус | ДСП, ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП, ДСП |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП, дзеркало |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб тахо / Чорний |