
1 184 ₴
Туалетний стіл зі стільцем - якісні меблі від виробника Світ Меблів. Урізноманітнять дизайн будь-якої спальної кімнати, роблячи її більш затишною, вишуканою, надаючи їй додаткової зручності та комфорту.
Комплект можна використовувати для салонів краси, створення куточка краси у спальні чи дитячій кімнаті. Меблі гарної якості за доступною ціною.
Розміри столика:
Розміри стільця:
Розміщення: підлогове
Колір стільниці: Німфея Альба
Колір фасаду: Німфея Альба
Колір корпусу: Німфея Альба
Форма: пряма
Матеріали: ДСП
Наявність дзеркала: немає
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 77 см |
| Глибина столика | 50 см |
| Довжина столика | 76 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація | |
| Пуфік | Так |