






2 233 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ АНТВЕРПЕН 2 GERDOR
Дзеркало 7/10 Антверпен 2 Gerbor настінне – елемент модульної системи Антверпен 2 від фабрики Gerbor-холдинг.
Меблі Антверпен Антверпен 2 Gerbor – це сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється у світлому, майже білому відтінку ясен сніжний з контрастними стільницями дуб морений. Характеризується потужним корпусом та мініатюрними темними ручками. Практичні та місткі елементи меблів Антверпен 2 Gerbor виглядають повітряно та легко в інтер'єрі вітальні, спальні та передпокою.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Ясен сніжний |