





32 609 ₴
Стіл Edmund - це втілення сучасного стилю та функціональності, створене для тих, хто цінує елегантність та якість у кожному елементі інтер'єру. Цей стіл стане центральним елементом вашої оселі, привертаючи увагу своїм витонченим дизайном та високими експлуатаційними характеристиками.
Стільниця столу Edmund виготовлена з високоякісної кераміки з глянсовим покриттям. Глянцева поверхня стільниці не тільки виглядає вражаюче, але й має високу міцність, стійкість до подряпин і плям, що забезпечує довгий термін служби та легкість у догляді. Така стільниця не втрачає свого блиску і зберігає бездоганний вигляд навіть за інтенсивного використання.
Матеріал:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bjorn |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільниці | Сірий мармур |
| Форма стільниці столу | прямокутна |