



26 794 ₴
Сучасний розкладний стіл це пропозиція для людей, які цінують елегантність та стиль. Такий стіл стане центральним елементом обідньої зони у вітальні чи кухні, на веранді чи критій терасі заміської домівки. Дана модель столу надійна та ґрунтовна завдяки міцним високоякісним матеріалам та продуманій конструкції. При цьому стіл виглядає стримано та неймовірно стильно.
Стільниця зроблена з керамічної плити з прожилками, що імітує малюнок натурального каменю. Кожен стіл унікальний завдяки малюнку керамічної стільниці. Однією з основних переваг такої стільниці є підвищена стійкість до подряпин та стирання. Стільниця стійка до перепадів температури та хімічної дії. Її легко чистити, вона дуже гігієнічна, тому що не вбирає рідини та не виділяє шкідливих речовин.
Ніжки столу виконані з пофарбованого металу.
Головною перевагою цього столу є можливість розкласти стільницю та збільшити довжину столу. Механізм розкладки простий і розсунути стіл не складе труднощів. Деталі розсувного механізму виготовлені з металу та розраховані на тривалий термін експлуатації (понад 10000 розкладів).
Матеріал:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bjorn |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1370 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1970 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1370 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільниці | Сірий мармур |
| Форма стільниці столу | прямокутна |