



24 573 ₴
Ludwig - білий глянсовий обідній стіл із керамічною глянсовою стільницею. Гарний стіл з малюнком стільниці під мармур стане прикрасою сучасної хай-тек кухні. Опора у формі перевернутої трапеції робить його схожим на аналоги. Стільниця не має МДФ основи та гострих кутів, буде практична у побуті та безпечна для дітей. Стіл Ludwig відмінно доповнять обідні та барні стільці або крісла від Bjorn.
Кераміка – практичний та красивий матеріал, який практично повністю витіснив загартоване скло з ринку обідніх столів у середньому та преміум сегменті. На відміну від скла, кераміка простіше у догляді у повсякденній експлуатації.
Матеріал:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bjorn |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільниці | Білий мармур |
| Форма стільниці столу | прямокутна |