









27 743 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА МОДЕРН КАШЕМІР + БІЛИЙ
Спальня Франческа - меблевий гарнітур виробника меблевої фабрики Модерн. Виконаний із високоякісної ДСП. Сучасний стиль - відмінна риса спального гарнітура Франческа. Характеризується чіткими лініями, геометрично правильними формами, фасади підкреслені довгастими металевими ручками. Незвичайне поєднання кольорів надає меблям особливого шарму. Функціональність, практичність, якісна елегантна простота, строгість форм стануть прикрасою Вашої оселі.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
До складу спальні входять наступні елементи (ШxГxВ):
Матеріал виготовлення:
Колір:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір меблів | Кашемір + Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Ширина комода | 125 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 183 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 44 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 202 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Ширина шафи | 180 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця, см | 160x200 |