



5 624 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА МОДЕРН КАШЕМІР + БІЛИЙ
Комод Франческа від компанії виробника Модерн це високоякісна меблі, яка відрізняється не тільки сучасним дизайном і ергономічністю, але і наявністю безлічі різноманітних відсіків для зберігання речей. Комод Франческа з однойменної модульної системи для Спальні ідеально впишеться в інтер'єр в передпокої так і у вітальні або спальні.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Сірий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Ширина комода | 125 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір меблів | Кашемір + Білий |