




12 923 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА МОДЕРН КАШЕМІР + БІЛИЙ
Шафа Франческа - елемент модульної спальні Франческа. Дана модель стане прекрасним варіантом для зберігання речей і різного текстилю. Чотирьохдверна шафа Франческа - відмінне сучасне рішення для спальні, передпокою або вітальні.
Шафа Франческа ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Спальня Франческа - меблевий гарнітур виробника меблевої фабрики Модерн. Виконаний із високоякісної ДСП. Сучасний стиль - відмінна риса спального гарнітура Франческа. Характеризується чіткими лініями, геометрично правильними формами, фасади підкреслені довгастими металевими ручками. Незвичайне поєднання кольорів надає меблям особливого шарму. Функціональність, практичність, якісна елегантна простота, строгість форм стануть прикрасою Вашої оселі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2020 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір + Білий |