





1 540 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА МОДЕРН КАШЕМІР + БІЛИЙ
Тумба приліжкова Франческа від компанії виробника Модерн це високоякісна меблі, яка відрізняється не тільки сучасним дизайном і ергономічністю, але і наявністю закритій шухляди і відкритою ніші для зберігання дрібних речей, книг або аксесуарів. Тумба Франческа відмінне сучасне рішення для дому від ТМ Модерн з однойменної модульної системи для спальної кімнати.
Тумба Франческа ідеально впишеться в інтер'єр вітальні або спальні.
Характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 44 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади тумби | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір + Білий |