

6 613 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ AURA/АУРА LUXESTUDIO
Комод для зберігання речей Aura/Аура №1 LuxeStudio – це елегантне та функціональне рішення для зберігання білизни та одягу. Великий комод із трьома глибокими шухлядами на телескопічних напрямних із доводчиками стане вишуканим доповненням вашого інтер'єру. Місткі шухляди дозволяють зручно розмістити одяг, постільну білизну, аксесуари та інші предмети. Елегантні сріблясті ручки надають нотки вишуканості.
Дана модель виготовлена з високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм у кольорі дуб золотий крафт. Білий глянсовий фасад надає комоду сучасного та витонченого вигляду. Кромка: 2.0 мм, протиударна. Кришка 16 мм або 32 мм. Ручка профільна – срібло NEXA 96 мм GTV (хром).
Лінійка корпусних меблів Aura/Аура пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку або квартири: спальні, вітальні та передпокою.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Комод виробляється з кришкою 16 мм або 32 мм.
Габаритні розміри (кришка 16 мм):
Габаритні розміри (кришка 32 мм):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Глибина комода | 48 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий / Білий глянсовий |
| Товщина стільниці | 16 мм |