


1 102 ₴
Пуфик Бокал - це оригінальне і зручне меблевий виріб, яке з легкістю впишеться у вітальню, спальню, у вітальню, їдальню і в дитячу кімнату. Пуф виконаний з дерева, оббивка - тканина. Оснащений ящиком для зберігання.
Переваги меблів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Подіум |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Глибина табуретки | 32 мм |
| Висота табуретки | 32 мм |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Немає |
| Наявність спинки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Сірий/Коричневий принт |
| Штабельований | Ні |