






16 921 ₴
Диван Неаполь - є прикладом високоякісних сучасних меблів, які безсумнівно будуть служити протягом десятка років. Його основною особливістю є міцний та надійний корпус, який був виконаний з довговічного дерева та відрізняється зносостійкими якостями. Диван дуже зручний та практичний, оснащений нішею для постільної білизни. Його легко можна розкласти у двоспальне ліжко. Відмінно підходить для щоденного сну завдяки своїм ортопедичним властивостям.
Габаритні розміри, ДхГхВ, мм: 1740х1010х920
Спальне місце), мм: 1500х1920
Механізм трансформації: Викочування
Матеріал: Текстиль
Наповнення: ППУ
Досупні кольри:
Додаткові опції: Дану модель можна придбати в різних типах і кольорах тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Коліщата | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 92 см |
| Висота посадкової частини дивана | 50 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 50 см |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Опори | дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 101 |
| Довжина дивану | 174 м |